Logo agro-szyby.pl
Masz pytania? Zadzwoń tel. 531 338 338
Masz pytania zadzwoń!
tel. 531 338 338

Szyba Same - zapewniamy szyby do ciągników Same

Strategia działania sklepu opiera się przede wszystkim na solidności i profesjonalności, co przekłada się na zaufanie klientów. Sprzedajemy szyby do ciągników wyłącznie najwyższej jakości. Pozyskujemy je od sprawdzonych dostawców, co znacząco usprawnia czas i wygodę transportu. Jeżeli podczas transportu dojdzie do uszkodzenia szyby, natychmiast wysyłamy nową. Sprowadzane przez nasz sklep szyby do ciągników produkowane są głównie w Niemczech.

Różnorodność produkowanych ciągników nie stanowi dla nas żadnego problemu; każdy klient z łatwością znajdzie u nas wymagany model. Korzystamy z intuicyjnej przeglądarki, która ułatwia znalezienie pożądanej szyby. Szyba same - u nas łatwo i szybko dobierzesz odpowiedni produkt.

Wymagający klienci znajdą u nas każdy rozmiar szyby, zarówno przednie, jak i boczne i tylne. Nasz magazyn zawiera ponad 100 różnych typów szyb, a w przypadku wyjątkowego zamówienia, sprowadzimy wybrany model w bardzo krótkim terminie.

Zadajesz sobie pytanie - Gdzie kupię szybę do ciągnika Same? - dobrze trafiłeś u nas znajdziesz odpowiedni asortyment.

Oferujemy również niezbędne uszczelki do każdej szyby do ciągnika. Sklep gwarantuje profesjonalną obsługę i doradztwo. Dbamy o klienta. Nasi pracownicy chętnie poświęcą klientom tyle czasu i uwagi, ile to konieczne. Klient nie musi mieć pełnej wiedzy o produkcie, my ją mamy.

Szyby to główny asortyment naszego sklepu internetowego. Oferujemy klientom szeroki wybór szyb do marki Same. Dbamy o towar najwyższej jakości, dlatego proponujemy produkty wysokiej jakości. Długoletnia praktyka i mocna pozycja na rynku są mocnymi argumentami przemawiającymi za wyborem szyb z naszego sklepu. Włoska firma Same funkcjonuje na rynku z dużym powodzeniem od połowy XX wieku. Po połączeniu z niemieckim kontrahentem w 1995, tworzy wiodący koncern wyspecjalizowany w produkcji ciągników i maszyn rolniczych.